Kedi Evi

Denizzz123

Arkadaşlar ben kedime kartondan iki katlı bir ev yapıcağım ve ilk katına sıcak su torbasu koyucam ve üşüdüğü zaman 1. kata inebilicek inebilmesi içinde merdiven yapıcam 2. kata üstü açık yapıcam ama tavan biraz yüksek olucak çünkü kedinin üzerine çıkmaması lazım bitirdiğim zaman fotorağlarını atıcağım sizce fikrim nasıl olmuş

5 CEVAP

milodelisi

Güzel olmuş:) Aynısını sokak hayvanları içinde yapabilirsin, süper olur.

kedilikizzz

Çok güzel olmuş yapıp tüm aşamalarını paylaşırsan bizde yapabiliriz bekliyorum sabırsızlıkla :)

kedilikizzz

Yalnız arkadaş bunu aylar önce yazmış yapmıştır herhalde artık :)

Shewky

Yapılmış olmasını ümit ediyorum ama inancım pek kuvvetli değil :))

harikayanadur

aynen yapılmıştır atsa görürdük fikir sahibi olurduk :)