Tüy Bakımı

Esesay

Merhaba. Ev arkadaşım Ruhi Bey'in tüyleri bu ara çok dökülüyor. 7 aylık bir erkek royal canin mama kullanıyoruz ekstra olarak kullanılan bir vitamin vs var mıdır? Şimdiden teşekkür ederiz :)

4 CEVAP

mhtpyldz

Balikli bir mama tercih edebilirsiniz :)

Esesay

Bir tavsiyeniz var mı peki ? Royal caninin tüy dökülmesini engelleyen bir mama olduğu bilgisi üzerine bu mamayı kullanıyoruz ama olmadı :)

mhtpyldz

Ben acana pacifika kullanmistim ve cidxen tuyleri az dokuluyordu ve iyi gelmisti ama acana protein degeri yuksek mama oldugundaan devam etmedik .ama siz diger mamalara bakabikirsiniz balikli yercih ederseniz ise yarayacaktir . ve cesitli maltlar da kullanabilirsiniz gercekten ise yariyor .

tugbagursoyy

mevsimsel geçiş dönemine az kaldı bu zamanlar fazla tüy dökmesi normal siz her gün tarayın aksatmadan ayrıca veterinerinize danışıp vitamin takviyesine başlayın derim bizde çok işe yaramıştı ama mutlaka veteriner kontrolünde olsun