Siz Hangi Mamayi Yercih Ediyorsunuz ? Ve Neden ?

mhtpyldz

Mama tercihleriniz ve sebepleri ile aciklarsaniz belki birbirimize yardimci olabiliriz :)

20 CEVAP

mhtpyldz

Cok tesekkurler arkadaslar , bende bi dönem acana kullandim kedime cok ihi geldi fakat protein degeri yuksek oldugu icin idrar yollarinda sorun cikti ve boraktim simdi sanabelle urinary kullaniyoruz ve cok istahli yiyor , bunun yaninda yogurt coook sever , ve carnynin yas mamalari harika cok severek yiyor kizim :)

ramadanacz

whiskas ve şu an reflex nedenini bilmiyorum :)

ramadanacz

hangi markaları öneriyorsunuz ileride böbrek sorunlarına sebep olmayacaklardan?

mhtpyldz

Peki idrar yolu sorunu yasayan kediler icin surekli urinary mama kullanimi mi daha dogru yoksa dönusumlu olarak kullanmak mi ? Ben dönusumlu olarak veriyorum ama bazen acaba ayni sorun tekrardan yasanir mi diye endiseleniyorum vet bana arada kisirlastirilmis kediler icin olan mamadan vermemi önerdi ama kedim hala yavru sizce nasil bir yol izlemeliyim?

mhtpyldz

Evet acana iyi bir mama ama protein degeri cok yuksek oldugundan kedimde idrar yolu problemi yasamamiza sebep olmustu ki yaninda abende yas mama ve gimcat urunleri kullanmama ragmen :/