Mama Tari

Merhablar ben daha yeni üyeyim 2 tane yavru kedim var kaç aylık olduklarını tam olarak bilemiyorum arkadaşlar ve kendilerine etsiz mama tarifi var mıdır ? Ya da yoğurtlu mama tarifi ?????? İnternete kedileri haşlanmış sebze verin yazıyor acaba hangi sebzelerden internetten şimdiden tşşkrlr

3 CEVAP

Arkadaşlar yazmayı unutmuşum ben köy yerinde olduğum için yani tatile geldiğim için etli kedi maması yapamam

tugbagursoyy

ne kadar süre kullanıcaksınız bu etsiz kedi mamasını? hergün 2-3 öğün mama hazırlamaktansa kuru mama vermeniz sizin için daha kolay olucaktır, hem de kedinizi proteinden mahrum bırakmayın kısa bir süre için değilse