Çok Acil Yardım!!!

tubanur

Köpekleri beslerken ağacın kenarına sinmiş yavru bir kumru buldum. Yuvadan düşmüş sanırım ama yuvayı bulamadım. (Yanındaki agaç 50 cmlik küçük bir palmiyeydi) büroda çalıştığım için istemezler diye düşündüm veteriner uzaktaydı, petshopa götürdüm 5 e kadar orada duracak. Nasıl yaşatacağım ben bu yavruyu? Büyütebilirsem saldığımda hayatta kalabilir mi? Yardım edin lütfen...

6 CEVAP

tubanur

Öldü malesef. Ayakları tutmuyordu. Ben yemek ve su verdikçe kaçmaya çalışıyordu.

tubanur

Çalışıyordum gidemezdim. Aradım ama elimizden geleni yaparız dediler ilgilenecek gibi değillerdi. Teşekkürler

tubanur

???

ramadanacz

ııaa şırıngayla ağzına bir şeyler sık...mesela ıslat cici bebe ver .. kuş yemi aynı şekilde yapabilirsen

Almithara

Petshoplar veteriner değil, sizin yapabileceğinizden fazlasını yapabileceklerini zannetmiyorum. Bir dahaki sefere mutlaka veterinere götürün, uzak da olsa. Başınız sağolsun :(

Gofretsla

:(...