Kedi İştahsızlığı Ve Zayıflaması

Berkaycihan

Kedim bir süredir mama az yiyor , en sevdiği konserve mamayı yemiyor sadece jolesini yalıyor , eskiden mamaları çok iştahlı yerdi . Erkek kedilerde çiftleşme döneminden sonra böyle olması doğal mı ? Yoksa bir sağlık problemi mi yaşıyor ?

3 CEVAP

Berkaycihan

Kedi erkek sıkıntı orda , çiftleşme döneminden sonra zayıfladı :(

tugbagursoyy

bir sağlık problemi olabilir iştahsızlık sağlık sorunlarının en büyük belirtisidir. veterinere mutlaka gösterin

miss_fby

Çiftleşme döneminde dişi kedimin iştahının oldukça azaldığını biliyorum, süzülüyo epey bi. Ama bir müddet sonra eski haline geliyor :) bu yaz döneminde özellikle su içmesine dikkat edin, iştah kaybının yanı sıra başka bir problemi olup olmadığını gözlemleyin. Dışkısını kontrol edebilirsiniz. Bir sorun olduğunu zannetmiyorum ama gözlemleriniz sonucu bir veterinede danışabilirsiniz de.