Eğitmek...

SuHayat

Meraba,Ben Köpek Almaya Karar Verdim.Köpek'i Eğitmek Kaç Ay Sürüyor???

4 CEVAP

nildogcat

Irkına göre değişir.

Badems

Alınmaz, sahiplenilir. Eğitmekten önce düşünmen gereken şeyler var, bu en sonu. Maddi durum yeterliliği, aile onayı, yaşının kaç olduğu, günde kaç saat vakit ayıracağın, tatillerde ne yapacağın gibi. Sevgiyle halloluyo herşey, 1 ayda eğitirsin, 5 ayda eğitirsin diyemez sana kimse.

dollfacepersian

Badems kesinlikle katılıyorum. Çok da sabır gerektiren bir olay bence. Genelde 3 aylık yavrunun birkaç tekrarda her şeyi öğrenmesini bekliyor ilk kez köpek bakanlar

zekasına ve sizin onu ne kadar sevdiğine göre değişir. benim köpeğim sokaktan edinildi ancak bir ayda tuvalet eğitimini tamamladı. işin püf noktası çoookkkk sevmek!!