Kedi Maması

nildogcat

Kedim ilk geldiğinde Brit Care Kitten tavuklu mamadan kullandım fakat isal oldu ve bıraktım.Sonra Pro Choice Etli mamasından kullandım fakat kedim çok zayıf kaldığı için.Şimdi Pro Plan Kitten tavuklu kullanıyorum buda midesinde fazla gaz yaptı her yediğinde kusucakmış gibi oluyor.Bu kadar mama denedim şimdide ailem Fitmin Kitten Etli mama almış.Hiç Fitmin kullandınız mı kullandıysanız görüşleriniz neler?

2 CEVAP

esincosgun

Bunların hiçbirini kullanmadık malesef ancak mama tavsiyem kesinlikle Acana veya Orijen'in balıklı mamaları. Firmaya ulaşıp numune de isteyebilirsiniz. Bizim minikte ilk geldiğinde biraz sağlık sorunlarıyla uğraştık daha sonra Acana mama sayesinde atlattık. Şu an çok sağlıklı :) Mümkün olduğunca tahılsız mama tercih edin.

nildogcat

Teşekkür ederim :)