Sizce Hangi Irkı Seçmeliyim?

Esma0231

Öncelikle herkeze merhabalar. Birsürü köpek ırkı araştırdıktan sonra biraz daha bilgi almak istedim. Pitbull ile staffordshire arasında kaldım. Ailemle yaşıyorum. Küçük bir kardeşim var. Kardeşim için sorun olacağını düşünmüyorum. Çünkü hangi ırk olursa olsun nasıl eğitirsem öyle gider biliyorum. Daha önce köpek besledim. Tecrübem var. Köpeğimi kendim eğitmiştim. Şimdi ise Dominant karaktere sahip bir köpek sorumluluğunu almaya karar verdim. Sizin de köpek hakkında bilginiz, hangisini seçmenin daha dogru olduğunu söylerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

tugbagursoyy

Ne fark eder ki karakteri? Siz de demişsiniz nasıl eğitirsem öyle gider biliyorum diye. Yuva arayanlarda biiiir sürü yavru köpek var bir baksanız oraya mesela?

spaniel olabilirr