Mahallede Onca Köpek Var Benim Köpeğim Batıyo Herkeze

Ayktt10

Evimizin terasında dogo argentino besliyorum 1 yaşında ezan okununca uluyo. Sonra bir daha havlamıyo. Komşular da rahatsız oluyorlar. Mahalledeki herkez şikayet etti nerdeyse. Zabıta geldi 8 9 kere ama bişey yapmadılar. Aşı kartı falan herşeyi tam. Köpeğimi alma yetkileri var mı acaba...

5 CEVAP

patkam

Ama bebekler ağlayınca biz rahassız olmuyoruzda bir köpek uluncamı rahassız oluyorlar? Allah ıslah etsin

Sahipli bir hayvana belediyenin el koyma yetkisi yok

Ayktt10

Bende alırlar diye korkuyodum. Teşekkür ederim.

nildogcat

Cidden Tuhaf.Merak etmeyin.Köpeğin sahibi olduğu sürece alma yetkileri yok.

izzy

Ne kansız insanlar var ya onlar hic mi bagirmiyor hayvanları rahat bırakmazlar bir türlü