Kedim İçin Endişeleniyorum

Damlasolmaz

Arkadaşlar kedimin 4 gün önce üzerine sıcak yağ döküldü hemen veterinere götürdüm ateşini ölçtü korkulacak birşeyi yok gözetim altında tutun dedi ve iğne yaptı şuan ise yanan yerlerini yalıyor bu iyimi kötümü bilmiyorum bugün öğlenden beride yemek yemiyor ne yapmalıyım ?

5 CEVAP

Damlasolmaz

Yemek yemesi normale döndü götürdüm veterinere korkulacak birşey olmadıgını söyleyip merhem verdi onu kullandım 4,5 saat boyunca yalamasını önledim

tugbagursoyy

yapmanız gereken tek şey dikkat edip kedinin üzerine kızgın yağ dökülmesini önlemekti ama yapmamışsınız. başka yapmanız gereken bir şey yok veteriner gözetim altında tutun demişse ilgi gösterin sevginizi eksik etmeyin şoktadır hala

Damlasolmaz

Bunu bilerek yapmadığımızı önce belirtmek isterim cevabınız için sagolun

tugbagursoyy

bilerek yaptınız demedim zaten ama çok büyük bir dikkatsizlik. lütfen dikkat edin

Kekikimo

hayvanlar yaralanan yerlerini yalarlar ve kendini yalayan kedi hasta değildir diye biliyorum ama yemek yemiyor, keyfi yerinde değilse tekrardan veterinerinize danışın derim. suyunu içip içmediğini de takip gerek.