Köpeğim Bizi İstemiyor Artık Yardımm :((

ardaberk222

Öncellikle merhaba arkadaşlar köpeğimi yavruyken devlet barınağından almıştık ve büyüttük hep tavuk vs et vs büyüdü ama yavruyken herseyle ilgilenildi aşı vs sonrasında ise yaz zamanları biz bunu salmaya karar verdik triplex evde yaşıyoruz klübesi kapının önünde ama gezip geliyor akşamları evin önünde simit şeklini alıp uyuyor havlıyor koruyor sonrasında yan bir tane ev var inşaat onun merdiven altında yatmaya başladı hep orda hep orda köpeklerle kavga etti vesayre ama hep orda uyudu ogle saatleri ordaydı sonra biraz ilerde ev var onun dişi köpeğinin yanından ayrılmıyor ve sergilediği haraketler bizi sevmiyormuş gibi istemiyor bağlıyoruz uluyor gitmek istiyor devamlı dişi köpeği başka yere götürmüşler ama bizimki hala orda sabaha kadar zincirliydi ağladı saldım oraya gitti nedir nedemek istiyor lütfen yardım SİZDEN CEVAPLAR BEKLIYORUM LUTFEN YORUMSUZ BIRAKMAYIN

9 CEVAP

tubanur

Köpek mi yok? Neden ondan başkasına aitmiş gibi bahsediyorsunuz? Yemek ve kalacak yer sunulan bir sokak köpeği gibi davranmışsınız! Şimdi de köpek yok öyle mi? Sizin bu sorumsuzca davranışınız yüzünden başına bir şey gelmez umarım. Belediyeye gidip onun için kimlik çıkartmak zor bir şey değildi ama bunu da yapmamışsınız. Eğer yapsaydınız şikayet edemezlerdi.

tubanur

Tasması çalındığı halde tedbir almamak... Cidden yorumsuz!

tugbagursoyy

kısırlaştırın

tubanur

Bu birazda sizin suçunuz aslında.

ilanekle

Peki kısırlaştırılmayan bir köpeği nasıl salabiliyorsunuz. Orda daha kendine bakamayan bir sokak köpeği sırf siz köpeğinizi kısırlaştırmadığınız için 7-8 tane yavrusu olacak ve bakamayacak çoğuna araba çarpacak çoğu hastalanacak çoğu açlıktan ölecek!

ilanekle

Sizi sevmemesiyle istememesiyle alakası yok bunu her kısırlaştırılmamış köpek yapar.

ardaberk222

Mahellemizden 2,3 köpek sevmeyen insan şikayet etmiş zabıta uyarıya geldi hayvanın zararı yok kimseye onceki gunlerde tasmasını çaldılar yeniden taktık bugün işten geldim köpek yok valla :,( ama bulursak kısırlaştırıcam üzüldüm

ilanekle

İnşallah bulunur.

Denizdirikan

Belki köpeğin aşık olmuştur