Erkek Kedi Kısırlaştırma

Kekikimo

Merhaba kedimi kısırlaştırmak hiç istemiyorum veterinere de sorduğumda erkek kedilerde kısırlaştırma sonrası böbrek problemleri olabileceğini ve diyetine çok dikkat edilmesi gerektiğini ve kısırlaştırılmış kediler için mama kullanması gerekeceğini söyledi. eğer idrarını püskürtmez ise yaptırma tarafı değilim ama püskürtürse zorunda kalırsın kokusundan dedi .
Benim sorum kedisini kısırlaştırmayıp idrar püskürtme olayını yaşamayan var mı?