Köpeğimin Yalama Sorunu

senayilknur

Merhabalar, yakın zamanda ikinci köpeğimizi sahiplendik. Amerikan Cocker türü köpeğimizde anlayamadığımız bir sorun mevcut. Köpeğimiz 4 aylık fakat inanılmaz derecede yalıyor, yalanmaktan şikayetçi insanlar değiliz ama gördüğü her yerimizi inanılmaz yalıyor ve bıkmıyor; el,ayak,surat vesaire. Bunu sevinmeye bağlamıyoruz çünkü sürekli yapıyor. İlk köpeğimizde böyle bir sorun yaşamamıştık 10 yaşında olmasına rağmen hiç böyle olmadı.
Bu konuda bir çözüm önerisi olan veya sebebini bilen varsa memnun olurum. Teşekkürler.

3 CEVAP

senayilknur

Çözüm öneriniz var mı ?

patkam

susamış olabilirmi bilemiyorum ama?