Kedime Hangi Kuru Mamayı Önerirsiniz

Arkadaslar ben kedi sahiplenicem yavru . Hangi marka kedi Mamasi iyi sizce ? Ucuz markalardan olur mu ?

4 CEVAP

Bir önceki forumda aşıya para vermekten çekindiğinizi söylüyorsunuz. Bu forumda ucuz mamalar arıyorsunuz. Kusura bakmayın ama bu iş ucuza kaçmakla, masraftan çekinmekle olmaz. Sahiplenmeyin ne kedi ne de bir hayvan.

BENU

Kedinin iyi beslenip saglıklı olmasını istiyorsanız iyi mama almalısnız ben yaklaşık 1 aydır bono cıbo adlı bi mama kulanıyorum **********dan getirtiyorum ve 5 kg alıyorum 45 tl ödüyorum hem hesaplı hemde iyibir mama ısrarla öneririm deneyin.

mhtpyldz

Kesinlikle acana orijen royal canin derim ben ..

Ben sadece bilgilenmek istiyorum arkadaşlar bu yüzden bu tür soruları sormam gerekiyor . Yoksa ucuza kaçmak ile bir işim yok . Sadece merak ediyorum . Ama önerilerinizi deneyeceğim umarım kedim sever