Dişi Ve Erkek Ikı Kedım

Berkant07

Evde 5. Er aylık dısı ve erkek kedım var kedım bi defa hamıle kalmasınııstıyorum kısırlastırın diyenler için de onlara guzel bı yuva buluncayabkadar benle kalcaklarını soylıyım sorum su kedılerım ne zaman cıftlesıler veya nasıl anlarım dpgum tarıhı 19 mayıs 2016 bu arada

6 CEVAP

anlamadım gitti şu bir defa hamile kalmasını istiyorum olayına . Erkek kedilerin babalık içgüdüsü yoktur dişi kedilerde altı aydan sonra yavrularıyla ilgilenmez yani onlar bile çok meraklı değil yavrularını , kedinizi çiftleştirmeyin sonra yuva bulamayınca atacaksınız yavruları başınızdan

mhtpyldz

Evet lutfen ciftlestirmeyin onlari sahiplendireceginize diger sokaktaki canlari sahiplendirin yaedima daha cok ihtiyaclari var

tubanur

O kadar kediyle baş edemeyip eninde sonunda göndereceksiniz. Emin misiniz?

Berkant07

Hepsıne yuva ayarladım merak etmeyın ben sureklı sokaktan yavruları alıp bakımlarını yapıp sahıplendıren bırıyım sokaga atmak asla yapmayacagım sey

tugbagursoyy

6 ay bile değil anne kedi 2. aydan sonra yavruların yüzüne bakmıyor baba zaten boğma peşinde :( aile kavramı yok çocuklarıyla çiftleşen canlılar neden anlamak istemiyorsunuz

5-6 tane yavru doğacak çiftleştiklerinde (ki 8 adet yavru doğurana da rastaladım), doğan yavruların hepsini sahiplendirdiğinizi düşünürsek (ki bu da zor bir ihtimal), bu sokaktaki 5-6 tane yavrunun siz kedinizin "bir kez doğurmasını istediniz" diye yuvasız kalacakları ve sokaklarda telef olacakları anlamına geliyor. Bunu hiç düşündünüz mü?