Kedi Doğum

ogzhn

Kedilerde doğum öncesi ve sonrası nelere dikkat edilmelidir.

3 CEVAP

suheda

Doğum öncesi anne çok öbür olur. Isırdığı şeyi yemesine izin verin fakat aşırıya kaçmasın bu. Doğum sonrası ise 2 gün yavruların yanından ayrilmayacaktir zaten bu yüzden mama ve suyunu yakınına koyun. Suyuna özellikle özen gösterin.

ogzhn

Kedilerde Normal Doğum Bu şekilde kedilerde normal doğumun anlatıldığı bir sayfa buldum bayağı iyi hazırlanmış en azından diğer arkadaşlarda okusa iyi olur.

ogzhn

Kedilerde Normal Doğum Bu şekilde kedilerde normal doğumun anlatıldığı bir sayfa buldum bayağı iyi hazırlanmış en azından diğer arkadaşlarda okusa iyi olur.