Isırma

Cmertkurt

Arkadaslar 4 aylık pincherım var sevdiğimde şaka yoluyla isirmaya calisiyo ve şımarıyo. Kuçukken musade ettim ancak yavaş yavaş acıtmaya basladı. Severken ısırmaması için ne yapmalıyım

3 CEVAP

fatmatina

Eğer yavru ise aynı şey onun için de geçerli kedi köpek insan farketmez diş değiştirme kaşınma döneminde hepsi aynı tepkileri verir hepsi aynı şekilde huysuzlanır rahatsızlanır ateşlenir patkam 'ın demek istediği de odur bence ve sizin köpeğiniz de diğer köpeklerin ilgilendiği oyuncaklarla ilgilenmeyebilir ama denemeden bilemezsiniz.dişlerini kaşıması için bir yol bulmalısınız yada sabredip kendi kendine bırakmasını bekleyeceksiniz:)

Cmertkurt

Köpek benimki ama :)

patkam

dişleri kaşındığı için yapıyordur dişleri için oyuncak almayı deneyebilirsiniz...(kediden kediye değişiyor bende kedilerime dişleri için oyuncak almıştım ama benim kedilerim oynamadılar:)