Kedi Belediye Kısırlaştırma

Silamrkz

Kedim şuan daha kısırlaştırma için küçük lakin biz sonrası için belediyeyi aradık kısırlaştırma yapmıyoruz dedi sizin bildiğiniz ücretsiz yapan ya da belirli bir ücret karşılığında kısırlaştırma yapan barınak vs. var mı

5 CEVAP

Bence kedinizi belediye, barınak gibi yerlerde kısırlaştırmayın, lakin buralardan mikrop kapma ihtimali çok yüksek. Sokak kedileri mikrop ile tanışık olduğu için kolay üstesinden gelebilirler ama ev kedi daha hassas olduğundan ciddi enfeksiyona sebep olabilir. Ben sizin yerinizde olsam veterinerlerle görüşüp fiyat alırım. Maddi durumunuza göre değerlendirip özel veteriner kliniklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Dişilerde 250 ₺, erkeklerde 150 ₺ diye biliyorum veterinerde. Fiyat önemli değil kedinin sağlığı daha önemli

tubanur

Veterinere gitmek daha mantıklı değil mi?

Silamrkz

Evet mantıklı lakin tanıdık 2 3 kişiyle karşılaştığımızda kadıköy barınak mı öyle bir şey söyledi orada yaptırmışlar merak ettim ve araştırıyorum bu terslemenizi gerektirmez

Silamrkz

Çok teşekkürler bende öyle biliyordum lakin bizim veterinerimiz 600 dedi biraz fazla gibi geldi sanırım başka veterinere gitsem daha iyi bir fiyatla karşılaşabilirim