Ağız Kokusu

patkam

arkadaşlar kamuran kedimin ağzı çok kokuyor ne yapabilirim?

2 CEVAP

Bebeklerin kullandigi çilekli felan diş macunlari var ya onlardan al agzina bir nohut tanesi kadar sür istersen dişlerini fırçala kedinin seviyorlar onları. Tabi yine veterinere danış bana da kedi bakan bir tanidigim demişti. Onun dışında bir hastaligi olabilir içten gelen. Bir götür veterinere

miss_fby

Ben veterinerimin tavsiyesi üzerine Bio Pet Active ağız/diş bakım suyu kullanıyorum. Günlük içtiği suya bir kaç damla ekliyorum sadece. Bu arada kedinizin dişlerini kontrol ettirebilirsiniz, bazen dişlerinde ciddi tartar oluşumları olup ağız kokusu yapabiliyor..