Kedim Hasta Mı ?

Kedim 1 -1 buçuk aylık bebek . Ve ishal hiç iştahı yok . Sürekli uyuyor hali yok ne yapmalıyım çok üzülüyorum

4 CEVAP

vkarahan

öncelik olarak veterinere götürmeniz saglıgı açısından iyi olur

patkam

Veterinere götürün derim

nildogcat

Yavru kedilerde ve köpeklerde ishal ölümcül olabiliyor.Bence çok geç olmadan veterinere danışın.

Evrimmm

Bu kadar küçük kedilerde ishal ölümcül olabilir ayrıca ishalin birçok nedeni oluyor en başta parazitlerden kaynaklı olabilir en kısa zamanda veterinere götürün.