Kedim Hiç Su İçmiyor

kedim hiç su içmiyor suyu koyuyorum önüne odadan çıkıyorum geri geldiğimde su aynı duruyor neden su içmiyor olabilir şimdiden teşekkürler :)

6 CEVAP

Tarcinn

Susamıyordur desem garip mi olur :D içiyordur belki fark etmiyor olabilirsiniz. Eğer durum ciddiyse veterinere gitmenizi tavsiye ederim.

mhtpyldz

Kedilein bir cogu su tuketmekten pek hoslanmazlar ama kuru mamayla beslenen bir kedi icin bu aliskanligin mutlaka kazandirilmasi gerek , ben kedimi su sekilde tesvik ediyorum , su kabindan icmeyi pek ssevmiyor ama bardaktan icmeye bayiliyor ne zaman kendime su alsam onunda bardagini dolduruyorum o sekilde epey icmis oluyor .

Pamuk18

Benim kedimde çok fazla su içmiyor.Sanırım bütün kediler böyle az su içiyorlar.Yada az içiyorsa farketmiyosunuzdur:) Öylede olabilir,ama belki bir sorun olabilir veterinere gittiğinizde sorabilirsiniz.

Denizdirikan

Kendin içirt

Denizdirikan

Zorla yani

kutepinpon

Yavru kediler su içmeyi çok fazla sevmezler