Kedime Arkadaş Almalı Mıyım ?

Tarcinn

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Benim oğluşum Tarçın 9.5 aylık.. Küçükken böyle değildi lakin şimdi hep sabah erken uyanıp evde gezmek istiyor, kısa süre sonra tekrar içeri girmek istiyor, acıkıyor ve sürekli miyavlıyor. Bizde uyuyamıyoruz haliyle. Öncelikle açlığı için gece yatarken mi mama vermemi tavsiye edersiniz? Sabah 5-6 gibi miyavlayıp duruyor çünkü. Gündüzleri hep uyuyup, geceleri aktif oluyor. Yanına bir arkadaş alsak nasıl olur ? İkisi birden miyavlamasınlarda sonra :)

10 CEVAP

Tarcinn

Yazmayı unutmuşum kendini sevdirmek içinde uyandırıyor sabah. Bazen böyle evin içinde çıldırıyor resmen önüne gelen herşeye pati atıyor :D

Dila2003

Bence al çünkü bende aldım biri kız biri erkek koca gün birlikteler kızım ona Ablalık yapıyor resmen kızım 1 yaşında yavru 6 aylık birlikte uyuyorlar birlikte tuvalete gidiyorlar aynı anda yemek yiyorlarvayet mutlular

Denizdirikan

Alma çünkü annemin arkadaşının 2 kedisi var her gün birbirleriyle kavga ediryorlar yani almasan çok iyi olur

Denizdirikan

Bu arada senin kedin çok küçük o yüzden daha çok başın ağrır

Tarcinn

Kocaman oldu artık küçük değil (yetişkin olacak 3 aya kalmaz) :) internetten biraz birşeyler okudum da 2. Kediyi almak daha iyiymiş diyorlar. Zaten gündüzleri okuldayım canı sıkılıyordur diye düşünüyorum.

hakannr3527

Bence iyi olabilir

Tarcinn

Teşekkür ederim :)

Gofretsla

alabilirsin çünkü kedi köpekler insanları severler ama biz bir köpeğin bir kedinin yerini tutamayız birlikte mama yiyemeyiz onun boyutunda olmadığımız için onunla bir arkadaş kedi veya köpek gibi oynayamayız umarım kedini kısırlaştırmıssındır alacağınız kedi kedinizle aynı ırk olsunyada benzeri galiba kediniz iran kedisi [iran kedisi diğilse kusura bakmayın9 birde iki erkek fazla anlaşamayabilir en iyisi bir dişi al daha iyi olur eğer anlaşamazlarsa sorun olursa geri verebilecein birinden almanı tavsiye ederim İYİ PATİLER.......

nanikeles

aslinda ben de kedimin bunaldigini dusunup bi arkadas almayi planlamistim. kedim erkek yanina disi bir kedi getirdim ayni cins arkadasimin kedisiydi. ama biraz yasca buyuktu benim kedime gore. kedimi tirmaladi. kedim korkudan 1 gun boyunca miyavladi. nasi ayirdigimizi bilemedik. arkadas almak guzel fikir bence de ama bi veterinerine danis anlasabilcegi bi kedi olsun. yoksa cok sorun cikabilir. anlassaydi benim kedim sahiplenicektim digerini de ama malesef. ben de kedim yalniz diye uzuluyorum

Tarcinn

Yavru alırım eğer alacaksam, yoksa bende anlaşabileceğini pek düşünmüyorum :)