Can Seçimi İçin Yardım Lütfen

vkarahan

ben 40 eşim 35 yaşında 7 yaşında ve 3 iki oglumuz 2 yıl önce yurt dışından kesin dönüş yaptık oradaki canımızı kayınvalidem ve kayınpederime bıraktık ilirian shar buraya getirmek için hem fazla büyük hem maddi açıdan büyük 1 yük neden derseniz hergün 10 kilo et türkiyede günlük 250 300 tl ye denk geliyor kosovada 5 euroya alabiliyorduk şimdi konuya dönecek olursak kosovadaki pofudukla çocuklarım çok iyi anlaşıyordu ırk olarak tibet mastif akrabası iri yarı yani burada sizden yardım istiyorum çocuklarıma kardeş eşime arkadaş olacak evin içinde bakabilecegimiz ne önerirsiniz

7 CEVAP

tubanur

Barınaklara gidin. Her cins can mevcut. Üstelik hayat kurtarırsınız.

Gofretsla

american ve ingiliz cocker,golden ve labrador retrıver gibi ırklar çok iyi aile köpekleridir american cocker spaniel veya golden retrıverı şiddetle tavsiye ederim

Denizdirikan

Amerikan eskimo

Kedi sahiplenmenizi öneririm hem bakımı kolay hemde masrafı az.

Thyke

Barinaklardan ya da yuvasiz kalmış canlardan birini kurtarin. Hangi şehirde yasiyorsunuz burda yardimci olacak çok insan var

vkarahan

istanbul gaziosmanpaşa mümkünse 3 ve 6 aylık küçük yada orta boy bahçemiz olsada sonuçta apartman :(

Thyke

Ben şimdi taradim aradığınız nitelikleri karşılayacak çok sayıda ilan var. Lütfen ama lütfen bu sahipsiz bebeklerden birine aile olun. Pet shoplardan almayın