Köpeğimin Kulağında Yara Var

Baharcansel

Lütfen yardımcı olun çok üzülüyorum bu nedir ne yapmam lazım

2 CEVAP

Resimden anlaşıldığı kadar yara değil, kir. İspirtoyu pamuğa veya kulak çöpü bir kaç damla damlatarak yavaşca temizleyebilirsiniz. Veya petshoptan veya veterinerden kulak damlası, losyonu alabilirsiniz.

Resimden yanılmış olabilirim ki eğer yaraysa burada kimse size bir tavsiye vermemeli. Veterinerinize ulaşabilirsiniz.

Baharcansel

Kir değil kırmızı siyah bi yara. Veterinerime danıştım kabuğu yolmamamı kendi kendine alttan iyileşeceğini söyledi. Cevabınız için çok teşekkür ederim. Sağolun:)