Köpek Diş Bakımı[Köpeğimin Dişlerini Nasıl,Nesıklıkla,Ne Zaman Fırçalamalıyım]

Gofretsla

merhabalar 45 günlük yavru köpeğime diş fırçası ve diş macunu aldım[trıxıe]. köpeğimin dişlerini nasıl fırçalamalıyım? fırçalarken macunu yutarsa ne yapmalıyım macunlar yutulsbilir niteliktemi? köpeğimi dişlerini ne sıklıkla fırçalamalıyım? Bu konularda bana yardımcı olursanız hemen köpeğime bu alışkanlığı kazandırmak istiyorum. cevaplarınız için şimdiden teşşekür ederim.

4 CEVAP

Irmak_Retro

Macun koymaya gerek yok daha küçük çünkü haftada 2 kez falan fircalayabilirsin önce alistirma lazım parmağını dış etlerinin üstünde gezdir tabi ki bu benim goruslerim :)

Gofretsla

sonunda biri cevap yazdı ay çok teşekkür ederim:)

izzy

O macunlar onlara özel yapılıyor yutsun sıkıntı yok bende fircaliyorum 1 kere yeter mercimek kadar koyun once tadına baksın macunun 1 dil atsın tadını sevecektir sonra nazik bir şekilde fırçalayın canını yakmayın ki bir dahaki sefere sorun yaşatmasın

Gofretsla

şuan 54 günlük fırça aldım ne yapacağımı bilemedim internette bilgi yok ikinizede teşekkür ederim hemen denerim