Kızımın Karnı Neden Şiş?

suheda

2 buçuk ay önce 4 tane minik dünyaya getiren ankara cinsi kizimda birkaç gündür karnında yani memelerin olduğu yerde şişlik fark ettim bu neden olmuş olabilir ?

3 CEVAP

Elinize top gibi yuvarlak kitle mi geliyor? Sadece memelerinin etrafında şişlik var ise süt birikmesinden olabilir diye düşünüyorum. Ya da anneliğinden bağımsız bir iç parazit durumu da olabilir.

mhtpyldz

Tekrardan bi gebelik olabilir kizginliga da girmis olabilir , kisirlastirsaniz keske.

suheda

Hiç dışarı cikmiyorki. Gebe olması imkansız. Kızgınlıktada değil. Yavrularini emziriyor bir süre sonra kisirlastiracagim zaten.