Yavru Yetişkin Ve Kısır Kedım İçin Mama

Evde üç kedim var
N&d kısır kedı maması ve acananın mamasını kullanıyorum ve arada yas mama verıyorum
Ancak herkes herkesin mamasını yiyor
Kısır iran kedime acananın yuksek protein içeriği zarar verecek dıye korkuyorum
Calıstıgım için sureklı takıp edemıyorum
Bu konuda tavsıyede bulunabilecek deneyimlerini paylasacak arkadaslar var mı?
Tesekkurker

2 CEVAP

Gemon konserve mama

Tarcinn

Mama kaplarını ayrı odalarda tutun, yemek saatlerini belirleyin ve yedikleri zamanda ortadan kaldırın. Anca bu şekilde olur. Dediğiniz gibi Acana kısır kedinizin idrar yollarında problem yaratabilir.