Çiş Ve Kaka

Cmertkurt

Arkadaşlar köpeğimin tuvalet eğitimi belirli düzeyde var 4 aylık evde halı görmediği sürece kendi durduğu odaya yapmıyo yalnız odaya halı serdiğimde işiyo 2 aydır halısızdı ev malum kış gelicek odasına halı sermem lazım nasıl yapmalıyım ? Normalde tuvaleti balkonda gidip balkona işiyo acaba odaya mı almalıyım ? Ayrıca kakasını kuma yapmiyo balkonda herhangi bir yere yapıyo kışın gece olduğunda balkonu açamicam yardim

1 CEVAP

kutepinpon

Soyle yapın önce kumuna alıştırın ya da kumun üstüne halınızın desenınde bır kumaş koyun