Acil Lütfen Cevaplarmısınız

Serem

Merhaba arkadaşlar

Benim iki buçuk aylık kardeşim var birde Scottish Fold erkek kedim var kedimin aşıları tam. Kardeşim olduğu için kedime bahçede bakıyorum ama ilgi gösteriyorum kedime tabi. Kardeşim emekleme döneminde kedimi evde beslesem kardeşime birşey olur mu ?

18 CEVAP

winilu

bunu çok merak ediyorum zaten söylemezseniz üzülürüm :) ama anneniz artık bahane arama kısmına geçmiş gibi geliyor, bebek olmadan önce evde hiç yaşamadınız mı ki sizinki bide scottish onlar daha az tüy dökerler tekirlere göre maması özel aşıları tam başkada yapılcak bişey yokki yok ağzı kokar şu olur bu olur. yani insanlar bile bi dünya hastalık bulaştırıyo siz hiç okuldan hastalık kapmadınız mı o kadar pinpiriklenmesin anneniz kendisinede yazık, yani tuvaletini bile klozete yapıyor daha napsın bu kedicik

mhtpyldz

Merhaba , benim ablam yegenime hamileyken sokakta buldugu bir kediyi sahiplenmisti ve hala birlikteler. Asilarini ve tirnak kesimii ihmal etmediginiz muddetce birakin olumsuz bi durumu aksine olumlu bir cok durumla karsilasirsiniz . Yegenim tek cocuk olmasina ragmen kedisini kardesi gibi goruyor , e tabi kedi onu pek anlamiyor oyunlarini filan ama herhangi bi durum yasanmadi aksine zumrutumuz yani kedimiz olumsuz etkilendi icine kapandi saklandi bi sure ama o da asildi ;) bir ögretmen olarak diyorum ki keske her cocuk hayvan sevgisiyle yetistirilse buna imkan olsa hayata ayri bi pozitiflik katiyor .

Serem

Annem çok şükür ikna oldu :)) eve alıcam ama şimdi alıştırmaya çalışıyoruz kardeşime :))