Yavru Kedi Ne Yer?

Berkaycihan

Yavru kedi buldum arkadaşlar ne yer bu ?

9 CEVAP

Gofretsla

yakınındaki bir marketten kedi maması almalısın bu çok önemli,süt verebilirsin sulandırarak ver,tuzsuz peynir verebilirsin,az miktarda salam yada sosis eğer çok küçükse bir biberon alıp onunla besle sahipleneceksen daha kaliteli mamalar al ona iyi bak..... İYİ PATİLER

winilu

yaklaşık el kadar bir yavru bir aylık bile değildir, çok hızlı büyürler evet süt onlar için iyi bir besin değil sulandırmadan sakın vermeyin yada en sağlıklısı eczaneden yeni doğan maması alın biberonla verin, ağlamasının sebebi de büyük ihtimal açlıktır, sıcak tutmayı da unutmayın :)

princessusi

Yaklaşık kaç aylık? Ona göre yardımcı olayım.

Berkaycihan

Yaklaşık el kadar , baya yürüyor ama devamlı ağlıyor

Persaus

bende bir kedi meraklısından öğrenmiştim süt tercihin keçi sütü ve bıldırcın yumurtasını karıştırarak vermeni tavsiye ederim (zengin protein içeriğinden dolayı).

mhtpyldz

Laktozsuz süt de kullanabilirsiniz

nildogcat

Veterinerlerde yavru kedi için süt tozu var o kadar küçükse ondan verebilirsiniz.Fakat büyükse kuru mama olabilir.Yada kuru mamayı ıslatıp verebilirsiniz.Unutmayın kedi bebekse lütfen kuru mama vermeyin.Eğer imkanınız varsada veterinere götürürseniz daha sağlıklı olur

serfedmrbs

Yavru kuru kedi amaması ciğer et ürünleri vs

senakose

Süt tozu alın kediler için olanı