Köpeğim Kendi Yatağına İşiyor

Teslam

Maylo 10 çişinin 8 ini gazete kağıdına yapıyorsa bırını mutlaka kendı yatağına yapıyor. Neden böyle davrandığını anlamıyorum. Yaparken hıcbır sucluluk duymuyor ve bıttıgınde kızacagım korkusuyla kuytu koselere kacıyor. Kotu bır sey yaptıgının farkında olup neden ısrarla ıkı gunde bır yatagına ısıyor olabılır. Nasıl bır çözüm önerirsiniz? Sımdıden tesekkurler

2 CEVAP

Gofretsla

yatağına çiş yaptığında temizledinmi eğer çişin kokusu yatağında kalırsa hep oraya yapar birde gazeteye çiş spreyi sıkabilirsin belki yatağına yapmaktan vazgeçer

serfedmrbs

Çişin kokusu kalırsa hep orayayağar koku gideiciler var