Köpeğim Sürekli Kaka Yapıyor

Teslam

6 aylık jack russellım sürekli kaka yapıyor. Kuru mamayı cok az yaş mama ıle karıstırırak beslıyorum. Arada sırada haslanmıs somon ve et suyuna ekmek ıcı ve et verıyorum.bır sabah bır de aksam yıyor. Ama sureklı kaka yapıyor. Sabah 7 de bır kez sonrasında 9 da 11 de 15 te 18 te 20 de 23 te bu boyle gıdıyor

3 CEVAP

Thyke

Günde 2den daha fazla beslenmeli 6 aylık yavru. Sık kaka yapması normal büyüdükçe o aralık uzayacak. Kakasinin kıvamında bi sorun yoksa normal bence

izzy

Az az yapıyorsa sorun olmaz kasları tam oturmadigından kaçırıyor olabilir tuvalet eğtimini tamamladığınız zaman azalacak diskilamasi sabah aksam beslemende sorun yok düzenini oturtup belli saatlerde yedirin sabak 9 aksam 5 mesela o zaman düzenli olarak alışacak

monami

Sekiz ve dört yaşındaki köpeklerim kış mevsimi nedeniyle evde olduklarından tek öğün veriyorum yer yemez ve gece sabaha karşı olmak üzere iki kere dışkı yapıyorlar bu normalmı