9 Aylık Kedim 4.Kattan Düştü

9 aylik kedim 4.kattan düştü.Kalçası çatlak düzelir dedi veteriner fakat hala çok endişeliyim bu tarz bişey yaşayan var mı daha önce? Kedim bir bacağını hiç kullanamıyor bunun kalıcı olmasından korkuyorum.

2 CEVAP

Hamidemrc

İyi bakımla toparlar bebek. Kalçada olduğu için hareket etmemesi gerekir. taşıma kabının içde kalması daha iyi olur yemek ve tuvalet ihtiyacını bile orda gidersin derim, hareket ettiğinde kaynama olamaz. Biraz ağrılı mutsuz bir süreç ama merak etmeyin sizin ilginizle oda bir an önce iyileşmek isteyecek.

Queeninannesi

Merhaba. Benim kedim 5 aylık 8. Kattan düştü vet. E götürdüm iğne felan yaptılar. eve getirdiğimde çok kötüydü ilk gün hiç yürüyemedi arka bacaklarını kullanamıyordu bu da yemek dahi yemedi ama şimdi çok iyi merak etme düzelicek ama çok ilgilenmen lazım sürekli sev ve konuş işe yarayacaktır eğer ciddi birşey yoksa