2Buçuk Aylık Kedim Mama Yemiyor Şırıngayla Yemek Yedirdiğimde Diş Ve Kemik Sesi Geliyor Ağzından

GulGuldane

**-bir bilginiz varmı ** yavru kedim var 2 buçuk aylık 2 gün annesiyle yalnız kaldılar bahçede geldiğimde çok halsizdi yemek yemiyordu. Veterinere götürdüm ve bişeyler yedirmem gerektiğini söyledi şırıngayla yaş mama yediriyorum ama yemek istemiyor daha sonra bişey fark ettim ağzından kemik diş sesi geliyor yutkunana kadar dişlerine baktım bir problem göremedim.

2 CEVAP

nildogcat

Veterinerden süt tozu alıp şırıngayla besleyebilirsin.

winilu

2,5 aylık yavru anneside varsa annesinden süt emer yaş mamayı da kendi yiyebilir. bu durumu veterinere sorun başka bir sorun var gibi !