Köpek Doğumu

nildogcat

Merhaba benim arkadaşımın bir kedisi var onun yavruları olsun istiyor fakat kedi diğer kedilerle anlaşamdığı için çiftleşmiyor,kavga ediyor.Arkadaşımda şimdi köpek düşünüyor hem kedisiyle iyi anlaşabilecek hemde kolay doğumu olan yanlız çiftleşmesi değil doğumu kolay olan çünkü dişi alıcak.Sizce hangi ırk düşünsün?bana sordu ama bende bilemedim buraya sorumak istedim.cevaplarsanız sevinirim

12 CEVAP

izzy

kedi çiftleşmiyor diye köpek alacak çiftleştirmek için bahcesi var bakacak anladım tamam ama o köpek çiftleşmezse kedi gibi ondan da mı vazgeçecek ? cinsiyetçilik yapmak çok saçma bir seferde 8 10 yavru verecek bunlara nasıl bakacak ? aşılarını iç dış parazitleri mama parası külfetli yani açıkçası bana ticari bir iş için açılmış bir konu geliyor siz tamam ben karşı çıkarım diyorsunuz ama satışa çıkarsa ne yapacaksınız sanane der geçer gider yani

Durumu o kadar müsaitse barınaklar ve sokaklar yavru kaynıyor. 5-6 yavru sahiplenebilir :) Vazgeçtiğine çok mutlu oldum :)

nildogcat

Yardımcı olur musunuz?

Tarcinn

Arkadaşınız işi ticarete dönüştürmeye çalışıyor anlaşılan

nildogcat

Hayır.Öyle birşey yapmasına ben karşı çıkarım zaten.Bahçeli bir evde yaşıyor ailesiyle ve orda yavrulara bakmak istiyor.Annesi ve babası da çok seviyor zaten emekliler.Ticaret ile alaksız bir durum.

doglove777

alman kurdu almasın benimde alman kurdum var ancak çok naz yapıyor zaten sağlık durumu müsait değil golden cinsini öneririm ben

nildogcat

teşekkürler cevabınız için:)

King Charles türünü öneririm çünkü benim bir arkadaşımın var ısırmaz sevecendir ve kolay eğitimlidir

![Resim açıklamasını girin](http:// king charlesd&g "Resim açıklamasını girin")

nildogcat

Saolun :)

nildogcat

zaten cevaplarınızı okuttuğumda vazgeçtiğini söyledi.Haklısınız.Teşekkürler yönlendirmeleriniz için:)

nildogcat

:)teşekkürler