Kedimi Gece Nerede Uyutmalıyım

kutepinpon

Anket

evde salınık kalmalı
(17 oy)
kafesinde uyumalı
(1 oy)
yanımda uyumalı
(6 oy)
Toplam (24 oy)

Nolur yardım sabahın 5 İnde kalkıyor nerede yatırırsam daha geç kalkar

3 CEVAP

SilverSerra

Kediyi kafese koyma kediler özgürlük ister. Kendi haline bırak o kendine mutlaka bir yer seçer. Benim kedim yatağında uyuyor. Eğer imkanın varsa yatak almanı tavsiye ederim, tabi yine de sana kalmış.

polo

ne yazıkki kediler öyle butu gün uyuyp gece parti yapıyorlar yatak odasının kapısını kapatıp uyusam çıglık çıglıga bagırıyor kapıyı açtırıyor açık bırakıyorum bu defada gelip yüzümün üstünde halay çekiyor ama ben sabredersem bi şekilde yorulup tekrar uyuyor ben alıştım artık o kudururken ben uyuyorum ama asla tavsiye etmem herhangi bir kafese kapatılmayı yeme içme saatleri çok farklı çünkü

kutepinpon

Teşekkür ederim