Acil Yardım Lütfen Bakıııııın

miniyavru

KÖPEĞİME HAP ALMIŞTIM İÇİNDE TOZ OLUYOR KÖPEĞE SÜTE KARIŞTIRIP VS VERİYORSUNUZ VETERİNER BİZE TARİHİ GEÇMİŞ HAP VERMİŞ 1 İNİ KULLANDIM KULLANDIKTAN 2-3 SAAT SONRA FARKINA VARDIM TARİHİNİN GEÇMİŞ OLDUĞUNA 9 AY TARİHİ GEÇMİŞ NE OLABİLİR KÖPEĞİME BİR ŞEY OLURMU NE YAPMALIYIM LÜTFE YARDIM EDİN!!!!!!!!!!

5 CEVAP

miniyavru

VE İLAÇ TENYASİD

catiecat

öncelikle sakin olun, evinize en yakın veterinere gidin ve hayvanınız hakkında bilgi alın. önemli bir şey olacağını düşünmüyorum fakat veterinerinizi değiştirmenizde fayda var.

miniyavru

Teşekkürler bunu bende düşünmüştüm

izzy

Durumu nasıl?

miniyavru

Şu Anda bir şeyi yok Hepinize Çok Teşekkür Ederim