Ne Cins Sizce

meraba ben 11 yaşıoında bir kızım ne cin bir köpek bakmam uygun olur.

15 CEVAP

izzy

Ailen destek olacaksa kararı birlikte verin sen tek bakacan okul fln da olacak bakamazsın sonra barınağa gitmek zorunda kalır biraz daha büyü ondan sonra

Queeninannesi

Canım benim hayvan beslemek çok güzel bişey ama aynı zamanda çokta zor sorumluluğunu bu yaşta alma bence çok ilgilenemezsin sonra üzülürsün :/ :)

Duman14

Golden??

peki ama bem kararlıyım bir arkadaşım olsun istiyorum 12 ekimde 12 yaşıma basıcam yeterince büyük oldumu düşünüyorum

Yavru_kedii

Quinninannesi
Neden? Ben 3 yıl boyunca yavru bir kangalı destek almadan eğitim
Kuşlarıma bir çok kelime öğrettim
Sokak CANLARINA bazen kendim mama aldım
Kedi bakıyorum
VE bunları ailemin desteği olmadan yapıyorum yani ben ne köpeği egitmekte ne de kuşun pisliğini temizlemekte veya kedinin kumunu tüyunu temizlemekte asla yardım kabul etmiyorum LÜTFEN ön yargılı olmayın!

Yavru_kedii

Bu arada 13 yaşındayım

Havanese_Siri

GoldenRetriever katılıyorum

ne cins bir köpek

tugba35

Senin için önemli olan ağırbaşlı çok hareketli olmayan köpekleri seçmek. Çünkü otoriter olamayacağın için çok şımarabilirler.

Patilove

adasukızıldere sen 11 yaşındasın kendini tanıtan üye bilgilerinde 28 yaşında yazıyor.sanırım kendini büyük gösterip hayvan almak isteyenlerdensin sanırım. ama büyüde gel sen ..yada öle hayvan sahiplen

şimdilik erteledim

fatihh10

Eger annen babanda istiyorsa pug cinsi almanizi tavsiye ederim sakin uslu bi hayvan

Havanese_Siri

alabilirsin bence ben 13 yaşındayım ve bakıyorum önemli olan şımartmamak havanese çok arkadaş canlısıdır ve kolay eğitebilirsin

kopekhayrani

Ben köpek beslemeye 10 yaşında başlamıştım bazı insanlardan da daha iyi bakıyordum olgun olmaya bağlı

Golden bakabilirsin. Eğer hayvanları gerçekten seviyorsan ve bakmayı** biliyorsan** yaşın pek bir önemi yok. (Akıl yaşta değil baştadır misali :)