Kısır Erkek Kedi

tugbagursoyy

Merhaba, oğlum bu sabah operasyondan çıktı kısırlaştırdık kendisini durumu gayet iyi fakat şöyle bir sorum olacak bilgili arkadaşlara. Vet dikiş atmamış ve bugün 1 kere kumuna gidip çişini yaptı yarı baygın ne kazabildi kumu ne de kapatabildi ameliyat yerine 3-5 parça kum yapışmış ve dikişsiz diye dokunamıyorum ben ki dokundurtmuyor zaten kendisi de temizleyemiyor kafasına huni var. Vet kumla ilgili bir şey söylemedi ama bu yapışan kumları napıcam operasyon sonrası tuvalet deneyimini paylaşan olursa sevinirim

3 CEVAP

winilu

iki erkek kedimizi kısırlaştırdık halsiz olması operasyon sonrası normal narkoz aldılar sonuçta, bizimkilere başlıkta takmadı vet. bir sorun yaşamadık başlığı çıkarın dicem kendi temizler dicem ama o sorumluluğuda alamıyorum vet.arayıp detaylı sorun isterseniz, biz olabilecek her ihtimali sormuştuk ama her vet. farklı uyguluyor operasyonu ,

tugbagursoyy

veteriner başlık konusunda ısrarcı kesinlikle 4 gün çıkmıcak enfeksiyon kapar yalarsa diyor dinliyorum ben de güvendiğim bir doktor

tugbagursoyy

bugün götürdüm tekrar yapışan kumar için onları temizleyip tekrar antiseptik ilaç sürdü bir sıkıntı olmaz umarım :) onu o halde görünce içi gidiyor insanın