Kedim Hasta Mı ?

kedilikizzz

Merhaba arkadaşlar. 5 aylık dişi smokin kedim 2 gündür mamasnı yemiyor. Tavuk kokusundan çıldıran kediciğim tavuğu uzatınca koklayıp sırtını dönüp gidiyor. Bugün en sevdiği yaş mamalardan aldım kokusunj duyup uykusundan uyandı koşarak geldi ama çok çok az yedi gitti. Sürekli uyku modunda. Acaba ne olmuş olabilir daha önce böyle bi durum yaşayan var mı ? Bikaç gün önce arkadaşımın kedisi bizdeydi bir kaç saatliğine. Acaba onun yüzünden psikolojisi mi bozuldu yoksa hasta mı yoksa dönemsel mi ? Yarında böyle olursa veterinere götüreceğim fakat sizce nedir ? Saygılar..

2 CEVAP

winilu

hareketliliğide azaldıysa veterinere götürün derim, benim erkek kedimde 1 yaşlarında bir iki gün böyle oldu sarılık çıktı, inşallah değildir ama göstermenizde fayda var

kedilikizzz

Teşekkür ederim :(