Kedim Tuvaletini Yapamıyor

patches

kedim 9 aylık erkek üç gün önce sabah garip şekillerde bağırdı tısladı sebebini çok anlamamakla birlikte ergenliğe girebileceğini düşündük. O gün eve geldiğimde tuvaletini istediği halde yapamadığını fark ettim. Geç olduğu için veteriner bulamadım ve sabahında ilk işim veterinere gitmek oldu. Sonda yardımıyla kedimden idrarı aldı ve temizledi sonrasında da antibiyotik e başladı. Dün eve gelince veterinerin verdiği mamayı iştahla yedi ve tuvaletini de yaptı. Bugün sabah yine tuvaletini yapamadığını gördüm antibiyotik için tekrar veterinere gittik veteriner tedavinin başındayız dedi ama bugün doğru düzgün bir şey yemedi ve yine hiç tuvaletini yapamıyor. Kahrımdan ölücem oğluma her baktığımda gözlerim doluyor başına bu gibi bir durum gelmiş biri bana akıl verebilir mi? Finn'i o halde her gördüğümde mideme ağrılar giriyor benim yüzümden o halde olduğunu düşünüyorum hep

3 CEVAP

tugbagursoyy

Veteriner kontrolündesiniz ve herşey yolunda tedavinin başındasınız vetin dediği gibi sadece sabır, ona hissettirmeyin korktuğunuzu hep güzel güzel konuşun onunla emin olun bu ilgi iyileşmesine katkı olucak yakında iyileşir umarım siz vetin sözünden çıkmayın

mhtpyldz

Daha henuz surecin basindasiniz bende yasamistim ayni sorunu ve tedavi surecinin sonuna dogru iyi olmustu durumu kizimin

patches

kedim bu akşam sonunda kendi kendine çişini yapabildi çoğunlukla damla damla yaptı ama yaptı. Evde çiş partisi yaptı resmen. İkide bir pozisyon alıp pıt pıt bırakırken ben de arkasında elimde peçete mutlulukla evi turladık. Şimdi tek çekincem kumuna yapmıyor olması acaba kaç gündür üzerinde fıtık olacakçasına ıkınması onu travmatik olarak etkilemiş midir? Umarım eski kumlu temiz günlerimize döneriz Benim kara oğlum da bir an önce iyileşir.