Aldığım Mamayı Yemiyor

Ben acana puppy lange breed marka mamayı aldim ve şuanda köpeğim bu mamayi yemiyor

6 CEVAP

gulnihal

Başka tür mamalar deneye bilirsiniz yada mamaya sevdigi yenegi koyun onunla birlikte yiyecektir

gulnihal

Yemeği demek istemiştim pardon

Köpeğinizin yediği mamayı değiştirirken eski mamasına azar azar katarak alıştırmak gerekiyor. Anne sütünden mamaya geçerken süt-su karışımıyla ıslatmak gerekiyor Sevdiği yiyecekleri katarak yemesini sağlayabilirsiniz

tugbagursoyy

İçine sevdiği bir yiyecek karıştırabilirsiniz alışması için

belki bir iştahsızlığı vardır hareketli mi

izzy

Yaş mama katarak yedirebilirsin ben oyle yapmıştım birde belli dönem iştahsızlık yaşarlar o donem olabilir