Kedim Hasta

valeri123

Kedim linda çok hasta her dakika hapşırıyo burnu akıyo veterinere götüreceğiz peki başka ne yapabiliriz cevaplarsanız sevinirim

3 CEVAP

milodelisi

İlk başta burnunu ve gözlerinin ıslak bezle silin. Yemek yediğinden emin olun. Yemek ve su içmesse sonuçları kötü olabilir. Bizede aynısı oldu yemek yemedi su içmedi. Tavuk haşlayabilirsiniz veya normalde vermediğiniz ama sevdiği şeyleri. Ne yese kar şuan. Suyuda aksatmayın. Geçmiş olsun :)

tugbagursoyy

Veteriner görene kadar yapmanız gereken birşey yok veteriner ne derse sözünden çıkmayın

valeri123

teşekkürer