Sizce

Irmak_Retro

Anket

(2 oy)
12-14
(3 oy)
15-17
(4 oy)
17+
(5 oy)
Toplam (14 oy)

Sizce en uygun köpek bakma yaşı hangisi

10 CEVAP

Gofretsla

4 aylık derim ben

Gofretsla

tavsiye edebileceğim bir yaş gurubu olmadığı için kendi fikrimi söyledim hemde siz ay değil 11 yaş,15yaş köpekler istiyorsaunuz fakat yaşlı bir köpek alırsanız ona çok bağlanacaksınız bu durumda o 3-4 yıl yada 6 yıl sonra ölecek neden 4 aylık dedim çünkü köpek 45günlük-3ylık olan kritik günlerini atlatmış olacak aşıları tamamlanmış bir şekilde size gelecek ama eğer 11aylık,14aylık fln bir köpek diyorsanız ben 11i seçerdim ama yinede yaşlı köpek almayın BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN............

Gofretsla

BİRDE GENÇ KÖPEK ALIRSAN ONUN KEMİKLEŞMİŞ TAVIRLARINI KIRMAK ZOR OLUR ÇOK KÜÇÜK YAVRU ALIRSAN BAKIMI ZOR OLUR(6 ÖĞÜN BESLENME,GECE KALKIP BESLEME YAPMA ,AŞILARA GİT GEL HAA BEN BUNLARI ÇEKERİM DİYORSANIZ TABİKİ YAVRU KÖPEK ALABİLİRSİNİZ)YAŞLI KÖPEK ALIRSAN ÖMRÜ SENİNLE KISA OLUR................

Irmak_Retro

Saol

izzy

merhaba sevgili ırmak aslında senin kişiliğine kalmış aslında 18 diyerek kısıtlama yapmak doğru değil 11 yaşında adam akıllı bakan çocukta var 35 de bakamayan adam da

patkam

bende soruyu yanlış anladım 11 diyen bendim ama kararımdan vazgeçiyorum 17+ derim ben

Irmak_Retro

Tmm saolun :')

Irmak_Retro

Hyr kaç yaşında bakmalı sizce

Irmak_Retro

Ama sence kaç yaşımda almalıyım anlamında sordum

Bakmayı biliyorsan her yaşta bakabilirsin