Aşı Öncesi Ameliyat ?

ilanekle

Dişi köpeğim 5 aylık iken geldi aşılarını yaptırmaya başladık. Benim bildiğim kadarıyla 6 aylık iken kısırlaştırılır. Aşıları bitmeden kısırlaştırılır mı yoksa 8-9 aylık civarında yaptırsam bir sorun olur mu? Çok teşekkürler.

2 CEVAP

Gofretsla

kısırlaştırm a önce ve sonrası kesinlikle aşı yapılma z eğer veterinerin bunu yaparsa onu uyar bu arada aşıları bitmeden kısırlaştırmasan iyi olur kızgınlık dönemine girince yapabiirsin...........

ilanekle

Tamam teşekkürler. Fakat diyelimki aşılar tamamlanmadı kızgınlığa girdi biraz sabretmelimiyim yoksa aşılara ara verip ameliyata götürmelimiyim. Bu konuda biraz tedirginim zarar gelicek diye.