Kanepemdeki Kedi İdrarı Kokusu

patches

kedim bir kaç gündür zor zamanlar geçiriyor. İstemsiz idrar kaçırmaları var. Evdeki "çiş partisini" kanepeme de taşıyarak ufak bir bölgeyi ıslattı kumaş leke tutmayan cins ama kokuyu tutuyor belli ki. Nasıl bir yol izlemeliyim kokudan kurtulmak için? Kedim erkek

2 CEVAP

Nayeli

  1. neden çiş yapıyor yavru mu? yavru değilse idrar yollarında problemi olabilir. ya da kızgınlıkt mı?

  2. sitelerde özel ilaç var. hayvan idrarındaki kristalleri normal deterjan ile çıkarmak zor. koku kalabiliyor. Trixie Kedi Ve Köpek Çiş Lekesi Temizleyicisi var mesela ona benzer bi sürü marka daha var. yorumları okuyup birini seç bnce

Merhabalar kediniz kaç aylık öncelikle onu sorayım o idrar değil koku bırakmayada çalışıyor olabilir. evde herhangi bir değişiklik oldu mu misafir gelip gitmesi veya başka bir hayvan gelip gitti mi bunları öğrenmek gerekir. daha sonra Tropiclean fresh breeze Önerebilirim bu tür vakalarda gerçekten iyi çalışıyorum ayrıca soru sormak istersen mesaj atabilirsin