Kedimin Bi Gozu Kanlandi

egzocan

Kedimin bi gozu kanlandi ve kisiyor yas akiyor surekli .tobrex aldi ilaci kullaniyorum ucgundur fakat bir dgisiklik yok ilaci dokmeden once gozu kaynamis sogutulmus suyla pamuk vasitasiyla siliyorum ilaci dokuyorum fakat degisiklik olmuyor lutfen yardimci olurmusunuz ?

2 CEVAP

JedaiRekt

Mikrop kapmıştır bol bol su içir arkadaşımın kedicide aynı şey oldu ama o yavruydu sütle suyu karıştırdık birkaç günde geçti

egzocan

teşekkürler çok su içiyor zaten bizdeki de pek büyük sayılmaz henüz tam düzelmedi ama daha iyi yorumunuz için teşekkürler