Pirelenme

Ayska

Kızım 3 haftalık annesinden ayrılmış bir haftalıkken bana getirdi arkadaşım demin oynarken üzerinde pire olduğunu fark ettim ense damlaları zararlı oluyor diyorlar başka bir çözüm yolu var mı ?

6 CEVAP

tugbagursoyy

küçük kediler için spreyler var ancak dozu önemli lütfen veterinere götürün

Ayska

Kırıkkalede fazla ve güvenilir veterinerler yok o yüzden terddütlerim var hem sağlığına zarar vermeyecek hemde pirelerden kurtaracak bir çözüm arıyorum sadece

Kardi

Kesinlikle öyle bir şey yapmayın yavru kediler için özel pire ilaçları var. Bagsettiğiniz pire ilacı büyük kediler için

seraperpek

Genel olarak 45 günü aşan yavrular için tozlama yapiliyor. Ama kendiniz denemeyin.bir veterinere götürün. Ve annesi kardeşleri vs var ise birbirlerine 1 gün boyunca yaklaşmamalari gerekiyor.

Ayska

Pekala teşekkürler

Hamidemrc

yavru kedilerin çok uzun süre pireli kalmaları hayatlarına bile mal olabilir veterinere götürün pire damlası fazla gelebilir ama pire spreyiyle temizlenir. Dozajlı uygulanıyor o yüzden veterinerin uygulaması daha iyi olur.