Biri Yardim Etsin Lutfen Cok Acil

egzocan

Kedimin bi gozu kanlandi ve sisti kisildi . Surekli yasariyor ve akinti var Dort gundur tobrex kullaniyorum ve pamukla siliyorum ama hicbir degisiklik yok lutfen bu konuda bilgisi olam biri yardimci olsun lutfen cok acil

5 CEVAP

bagcilar

Biz Genta kullanıyoruz (eczanelerden temin edebilirsiniz) ve bu tip durumlarda işe yarıyor. Önce akıntıyı temizleyin sonra 2 saatte bir gözlerine damlatın :)
ancak viral bir enfeksiyonsa işe yaramayabilir.

kedilikizzz

Geçmiş olsunnn :((

nebilimben

Gözünde herhangi bir kalıcı hasar oluşmaması için her türlü duruma karşı veterinerine danışmanızı tavsiye ederim.

egzocan

terramiycin kullnıyorum iki gündür tobrex adlı ilacın yan etkileri sonucu bu kadar ilerlemiş şimdi daha iyi yorumlarınız için çok teşekkürler :)

Kardi

Veterinere gidin isterseniz.mikrop kapmış gibi duruyor. Buarada tedaviyi her iki göze yapınız sıçrayabilir.